7080 BLACK GRAPHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7080 |
| Color | BLACK AND SILVER |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 650kg |